18 Eylül 2013 Çarşamba

Nasıl Kilo Alınır?

nasıl kilo alınırGenellikle kilo zor bir zaman insanlar zor kazanan, ama gerçek şu ki, zor yeterince yüksek kalorili gıdalar yemek değil aradığınız kilo bulmak çoğu insan. Eğer diyet içine kalori yüksek gıdalar dahil olmak üzere başlattığınızda bu kadar basit için kilo görünümlü, kazanmak için başlayacak.
Kilo kazanmak için diyeti değiştirmek ne zaman diyet herhangi bir kalori içermeyen emin olmalısınız. Sen sağlıklı bir şekilde kalori alımını artırmak ve yemek yiyecek hem de besin değeri bir tür olduğundan emin olmak gerekir. Yani hızlı bir şekilde kilo yardımcı olabilir kalori yüksek bazı sağlıklı gıdalar nelerdir? Aynı zamanda kalorisi yüksek sağlıklı 5 gıdalar aşağıda bir göz atın.
  1. Muz: Muz onları çok sağlıklı ve besleyici gıda maddesi yapmak yararlı mineral ve vitaminler bir sürü içerir. Muz sadece sağlıklı olmanın yararı yok ama onlar da hem kalori çok paketi. Bir orta boy muz hakkında 115 kalori sağlayacaktır.
  2. Kuruyemiş: Fındık kalori ve yağ oranı yüksek ama onlar da bu tür sağlıklı tekli doymamış gibi diğer sağlıklı maddeler var. Bu da size vücudunuzun mümkün olan en kilo tutmak için öğün aralarında kullanabileceğiniz bir sağlıklı ama kalorili yüksek atıştırma yapar.
  3. Fıstık Ezmesi: Fıstık ezmesi sizin için iyi tekli doymamış yağların bir sürü içerir ve bir çay kaşığı yaklaşık 62 kalori içerir. Şimdi buğday ekmeği bir dilim üzerinde fıstık ezmesi yayıldı zaman, bu kilo kalori iyi bir destek kazanıyor verecek hayal.
  4. Makarna: makarna Tipik bir hizmet 1.000 için yaklaşık 800 kalori sağlayacaktır. Bu makarna ve kilo için büyük diğer karbonhidrat yapar. Eğer diyet dahil olmak üzere göz önünde diğer sağlıklı karbonhidratlar tam tahıl, hububat, fasulye, patates ve pirinç vardır.
  5. Kahvaltı Tahıl: Her sabah kahvaltıda tahıl en az 1 porsiyon yeme alışkanlığı geliştirmelidir. En sevdiğiniz tahıl 1 porsiyon gün için bir 185 kalori destek verebilir.
Doğru gıdalar yeme bir şey, ama aynı zamanda daha büyük bir tonlu gövde değil, gevşek ve tombul bir elde etmek için düzenli bir egzersiz rutin kendinizi dahil emin olmak gerekir. Hatta sert bir kazanan ise, uygun egzersiz programı ile birlikte sağ sağlıklı yüksek kalorili gıdalar ile kilo kazanmak için hiç sorun olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder